Home-en

Fizjoterapeuta

Daria Maćkowiak

Moja praca, to moja pasja !

Czytaj więcej

O mnie

O mnie

Moja praca, to moja pasja !

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Nie lubię utartych schematów, a praca nigdy nie stanie się dla mnie rutyną, ponieważ każdy pacjent, to inna historia i wspaniała medyczna zagadka do rozwiązania.
Tytuł magistra uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Już wtedy współpracowałam z piłkarzami ręcznymi z klubu HC Neruppin. Następnie odbyłam staż w Centrum Rehabilitacji Terapia, gdzie pracowałam przez 3 lata. Dzięki temu zdobyłam ogromne doświadczenie, gdyż codziennie indywidualnie pracowałam z ponad dziesiątką pacjentów. Wiedzę, którą nieustannie zdobywam na licznych kursach i konferencjach wykorzystuję w prywatnym gabinecie, który z pasją rozwijam od 2 lat.
W wolnym czasie dużo czytam i analizuję liczne medyczne przypadki, z jakimi się spotykam. Gdy czas odpocząć od fizjoterapii, trenuję jogę i biegam.
Serdecznie zapraszam na wizytę w Gabinecie Fizjoterapii i Terapii Manualnej !

Czytaj więcej

Oferta

Oferta

Terapia manualna

Najbardziej efektywna i kompleksowa dziedzina pracy fizjoterapeuty. Dzięki bezpośredniej, lub pośredniej pracy na stawach, kościach, nerwach, czy powięzi staramy się przywrócić pacjentom utraconą w wyniku np. złamań, wypadków, kontuzji, czy przeciążeń sprawność. Doskonale sprawdza się w bólach kręgosłupa, ograniczeniach zakresu ruchu w stawach, drętwieniach kończyn, wadach postawy, problemach zwyrodnieniowych.

Metody stosowane w gabinecie: Maitland Concept, Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe, Integracja Strukturalna w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, Terapia punktów spustowych.

Masaż

Zabieg leczniczy w gabinecie specjalnie dobrany do potrzeb pacjenta.
Masaż sportowy jest intensywny, czasem bolesny – ma przygotować mięśnie do dużego wysiłku fizycznego.
Masaż leczniczy/autorski ma za zadanie usunąć dolegliwości, z którymi pacjent pojawia się w gabinecie; czasem bolesny, często bardzo przyjemny.
Masaż limfatyczny dedykujemy szczególnie osobom z obrzękami różnego pochodzenia. Zachęcamy do skorzystania z masażu wszystkich z bólami kręgosłupa, nóg, barków, a także stale przemęczonym i pragnącym się zregenerować.

Masaże stosowane w gabinecie: Masaż tkanek głębokich, Masaż leczniczy, Masaż relaksacyjny, Masaż limfatyczny, Masaż autorski.

Kinezyterapia

Ćwiczenia lecznicze, indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb, oraz aktualnego stanu zdrowia. Doskonale sprawdzi się jako przygotowanie przed operacją, lub rehabilitacja po, np. wszczepieniu endoprotezy, operacji kręgosłupa, rekonstrukcji więzadeł, ścięgna Achillesa, operacjach łąkotki, artroskopiach, niestabilności stawowych itp. Pomoże również przy ogólnym złym samopoczuciu szczególnie u osób pracujących przy biurkach, lub starszych.

Kinesiotaping/Taping

To popularne, kolorowe „tejpy”, „plastry”, często widziane u sportowców. W fizjoterapii stosowane, m.in. aby wspomóc pracę przemęczonych, lub osłabionych mięśni i stawów. Świetnie działają na problemy powięziowe, które są częstą przyczyną kontuzji, wad postawy, oraz dolegliwości bólowych. Tejpy można stosować u dzieci i dorosłych.

Cennik

Aktualności

Co nowego?

Kontakt

Kontakt

Gabinet Fizjoterapii
mgr Daria Maćkowiak

Jana Kazimierza 1/u3
70-620 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 91 835 44 53 w tygodniu odbieramy do 20
+48 690 984 316 codziennie do 21

Zarezerwuj

[ea_bootstrap width=”100%” scroll_off=”true” layout_cols=”2″]

Napisz do mnie