Daria Maćkowiak

Rehabilitant Daria MaćkowiakJej misja, to walka z wszechobecnym bólem, który przez siedzący tryb życia, stał się nieodzownym elementem naszego społeczeństwa. Nie lubi utartych schematów, a każdy przypadek, to dla niej wspaniała medyczna zagadka do rozwiązania. Współpracuje z tancerzami, aktywizuje pracowników biurowych, stale rozwija się zawodowo. Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Katarzyna Miałkowska
fizjoterapeuta szczecin

Kasia to fizjoterapeuta z powołania! Pasjonuje się leczeniem bólu kręgosłupa, oraz wszelkich kontuzji stawowych, dodatkowo jest specjalistką w dziedzinie kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Po ukończeniu szkoły masażu, zdobyła tytuł magistra fizjoterapii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach. Współpracuje ze Szczecińskim stowarzyszeniem amazonek.

Magdalena Gawryś

Magda prężnie rozwija swoje umiejętności na licznych kursach z zakresu fizjoterapii i terapii manualnej. Jej zainteresowania skupiają się głównie w zakresie ortopedii. Pracuje z pacjentami z bólami kręgosłupa, urazami i dysfunkcjami narządu ruchu, jak również dolegliwościami okolicy jamy brzusznej.Tytuł licencjata fizjoterapii uzyskała na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie jest studentką drugiego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.